پمپیران

07
مارس
پمپیران
پمپیران
  • admin
  • 1 بازدید
  • ۰ دیدگاه
  • پمپیران . صنایع پمپ سازی ایران .

شرکت پمپیران

شرکت صنایع پمپیران در سال ۱۳۵۴ هجری شمسی با برند صنایع پمپ سازی ایران تاسیس گردیده و تولید انواع پمپ و الکتروموتور های شناور را تحت لیسانس KSB آلمان آغاز نموده است.

پمپیران در شهر تاریخی و صنعتی تبریز در زمینی به مساحت ۷۸۰۰۰ مترمربع قرار داشته و کل زیربنای کارگاههای تولیدی، آزمایشگاهی و پشتیبانی آن بیش از ۴۰۰۰۰ مترمربع می باشد.

پمپیران در سال ۱۳۶۵ هجری شمسی ساخت محصولات سفارشی را آغاز نمود و موفق شد برای اولین بار صنعت پمپ را در کشور بومی سازی نموده و به خودکفایی برسد. این شرکت در سال ۱۳۷۰ به صورت رسمی وارد بازار بورس و اوراق بهادار ایران شد. در پی تجدید سازمان دهی در سال ۱۳۸۴، هلدینگ گروه صنایع پمپ سازی ایران (سهامی عام) تشکیل شده و پمپیران به عنوان یکی از واحدهای تابع آن با نام شرکت صنایع پمپیران (سهامی خاص) در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی تهران به ثبت رسیده و در حال حاضر با بیش از ۴۰ سال سابقه فعالیت در زمینه پمپ سازی، ضمن نهادینه نمودن این صنعت در کشور، با بیش از ۴۰۰ نیروی متخصص، مجرب و کارآزموده در واحدهای مجهز صنعتی و مهندسی، کنترل، تولید و پشتیبانی مفتخر است فعالیت های تخصصی خود را در زمینه طراحی و ساخت انواع پمپ های مورد نیاز مشتریان را مطابق با استانداردهای بین المللی ارائه نماید.

پمپیران اکنون به عنوان برترین پمپ ساز خاورمیانه شناخته می شود که با به کارگیری آخرین ابداعات و پیشرفت های تکنولوژی در صنعت پمپ سازی جهان، محصولات خود را ارتقا داده و در تامین نیاز صنایع گوناگون مانند: فولاد، مس، نفت و پتروشیمی، دریایی، نیروگاهی و صنعت آب کشور موفقیت های چشم گیری به دست آورده و در زمینه راهبری بهینه محصولات خود نیز با برگزاری دوره های آموزشی و سمینارهای متعدد، توان مهندسی خود را برای آموزش روش های پیشرفته به کاربران ایرانی به کار گرفته است و همچنین با دارا بودن نمایندگی در اغلب شهرهای ایران و در برخی از کشورهای جهان از شبکه قدرتمند فروش و خدمات پس ار فروش برای تامین نیازهای مشتریان بهره مند می باشد.

این واحد در سال ۱۳۹۴ موفق به اخذ رتبه شرکت دانش بنیان از سوی نهاد ریاست محترم جمهوری گردیده و در سال ۱۳۹۵ نیز تندیس سیمین جایزه تعالی سازمانی صنعت پتروشیمی را دریافت کرده است.

لیست قیمت پمپیران

سایر شرکت های گروه پمپ سازی ایران و فعالیت های آنها به شرح زیر است:

پمپ سازی نوید سهند

شرکت نوید سهند

طراحی و ساخت و تولید انواع الکتروپمپ های مستغرق لجن کش، الکتروپمپ های مستغرق کف کش، اکتروپمپ های فولادی صنایع نفت، گاز و پتروشیمی با توجه به استاندارد های معتبر جهانی ISO , API , ANSI NFPA20 و الکتروپمپ های پروسس، پمپ های سفارشی

 

نوید موتور و پمپ سازی سمنان

شرکت نوید موتور و شرکت پمپ سمنان انرژی

ساخت و تولید انواع الکتروموتورهای صنعتیو خانگی، الکتروموتورهای سیرکولاتور آبگرد، الکتروپمپ های زمینی سیرکولاتور و آبرسانی ورق های لامینیشن برای سایر سازندگان الکتروموتور اتابلوک، خدمات وایرکات با ماشین CNC جهت برش فولاد، آلومینیوم، مس، تنگستن و کارباید، ساخت قالب های برشی پروگرسیو، ماشین کاری تمام اتوماتیک قطعات با ماشین های پیشرفته، طراحی و ساخت انواع قالب های دایکست و تزریق پلاستیک و تولید

 

تلمبه سازان تبریز

شرکت تلمبه سازان تبریز

ارائه خدمات پس از فروش محصولات گروه پمپ سازی ایران، تامین قطعات یدکی بسته بندی شده و استاندارد، فروش و تعمیرات انواع پمپ و الکتروموتور، طراحی و ساخت بوسترپمپ و تابلو برق، طرح، محاسبه و اجرای عملیات لازم جهت پروژه های آبرسانی

 

شرکت راشا

شرکت راشا (راهبران شرب ایران)

مدل سازی و تامین قطعات ریخته گری (چدن، داکتیل و آلیاژی) مورد نیاز شرکت های گروه پمپ سازی ایران تا ظرفیت ۵ تن

 

آذر فولاد گداز

شرکت آذر فولاد گداز

ریخته گری و عملیات حرارتی انواع قطعات استیل، فولاد، دابلکس، برنز، برنج و سایر آلیاژهای ویژه

 

لیست قیمت پمپیران

 

منبع: پمپیران